تبلیغات
سلامت ذهن و فکر - خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)
سلامت ذهن و فکر

خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)

 • خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)

  بهترین و دیدنی ترین عکس های بازیگران و چهره های معروف ایرانی در اینستاگرام که روز گذشته به اشتراک گذاشته اند را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

  خودتان وقتی می‌بینید که ارسلان قاسمی دارد درس لذت بردن از زندگی می‌دهد, باید متوجه شوید که قطعا یکجای کارتان می‌لنگد*

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)اروپاگردی برزو محترم و سیامک انصاری کماکان ادامه دارد و حالا به ایستگاه اتریش رسیده اند.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)انتظار نداشته باشید عکس های برفی به این زودی ها تمام شوند. تا زمانی که حتی یک تکه برف روی یکی از درختان شهر باشد, باید عکس های عزیزان را لایک کنیم. سلفی برفی سارا و نیکا که وجداناً دقیق نمی‌دانیم کدام سارا و کدام نیکاست و مطمئنیم شما هم از ما چنین انتظاری ندارید*  

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)سارا محمدی جور خواهرش را «که در کویر است» کشید و این سلفی برفی را گذاشت. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)رویا مرعلمی و پسرش کارن درکنار آدم برفی جالبشان. رویا می تواند از الآن روی پسرش سرمایه گذاری کند, شاید تیم برتون دیگری به عرصه سینما پای گذاشت.  

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)عکس برفی خیره به افق کیانوش خان رستمی قهرمان دوست داشتنی وزنه برداری کشورمان. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)ای کاش ممنوعیت و محدودیتی در تتو کردن برخی اسامی مقدس وجود داشت. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)کول بازی حامد همایون با این دو آدم برفی که با اپلیکیشن برای آنها عینک و سبیل گذاشته و با بهنام بانی هم شوخی کرده است. نکته جالب اینجاست که بهنام حتی عکس را لایک نکرده است.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)می‌ترسیم ستاره حسینی آن قدر این میمیک مصنوعی لب ماهی طور را در عکس هایش عملی کند که تا پایان عمر همین شکلی بماند. نمی دانم نخستین بار چه کسی به وی گفته که با این میمیک خوب می شود. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)هوتن شکیبا و نوید محمد زاده به اتفاق رفیقشان در مقابل اصلی ترین سمبل روشنفکری در ایران, یعنی /مخالفت/ با هر چیزی که واژه /نه/ نمود اصلی آن است. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)هلیا امامی درکنار آدم برفی ای که گویا توسط سبزی فروش سر کوچه شان خلق شده است. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)یادی کنیم از استاد عباس کیارستمی که همیشه عاشق طبیعت بودو اگر بود یقیناً از این برف کم سابقه به وجد می آمد و شاید دوربین خودرا برمیداشت و به دل طبیعت میرفت. روحش شاد و یادش گرامی.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)پیش از بیانیه صادر کردن و صحبت کردن بجای مردم – جدا از این که حرفتان حق است یا ناحق – به این موضوع فکر کنید که چقدر در میان مردم محبوبیت دارید و تا چه حدی جایگاه زبان مردم شدن را دارید.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)پرویز پرستویی می‌تواند خودرا دراین جایگاه ببیند و حرف هایش همیشه محترم است.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)اتفاق تلخی که یک جامعه را نگران کرده و تیتر خبر های ورزشی را پر بازدید تر از هر زمانی. جوان آینده دار فوتبال کشورمان محتاج دعاهای همه ی ماست. پاشو باشوی کوچک استقلالی ها. یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ.

  پست امیرحسین صادقی در همین باره.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)مهسا علافر, هانیه توسلی و سایر همکاران پس از تماشای فیلم /گرگ بازی/ که در گروه هنر و تجربه به اکران در امده است. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)عمو نادر سلیمانی یک آبادانی خونگرم و صنعت نفتی اصیل, پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی به حمایت از تیم محبوبش پرداخت. آبادان برزیلته* 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)دلنوشته لادن طباطبایی در مورد عشق و انسان و زندگی و هر چیز دیگری که از ذهنش خطور کرده, با عکسی غیرمرتبط از سها خانم. من که حوصله ام نکشید تا پایان بخوانم, امیدوارم شما توانایی اش را داشته باشید.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)سام نوری و فرهاد خان آئیش در پشت صحنه فصل دوم سریال /دیوار به دیوار/ که این روز ها در مرحله فیلم برداری است.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)علیرضا آرا خیلی به قوه طنز خود خاطرجمعی دارد. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)ممنون از هومن سیدی که جملات بزرگان رابه نام خود نمی زند و مقداری شعور برای مخاطب خود قائل است, کاری که خیلی ها به اسانیِ باسلق خوردن می‌کنند. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)مینا وحید هم از برف نیاسر عکس گرفت و به اشتراک گذاشت. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)شهریار فوتبال هم برای مهدی قائدی آرزوی سلامتی کرد. دعاهایمان روانه بوشهر است تا مهدی هرچه زودتر به هوش بیاید. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)اسکار معذب ترین و سوژه ترین عکس برفی سال را هم تقدیم می‌کنیم به پزشک محمود صادقی نماینده محترم و دردمند مردم تهران در مجلس شورای اسلامی. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)ابراز شعف معصومه رحمانی بخاطر برنده شدن یک جایزه برای بازی اش در نمایش /آناکارنینا/ در جشنواره تئاتر فجر.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)عکس عالی استاد محمدعلی بهمنی شاعر و ترانه سرای نامی کشورمان درکنار نوه های عزیزش با لباسهای محلی. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)تبریک فراوان به آقا رضا قوچان نژاد بابت بدنیا آمدن فرزندش که امیدواریم همیشه سلامت باشد و قدمش سرشار از خیر و برکت برای رضا و همسرش باشد. دست تقدیر که می گویند همین است, شاید اگر کارلوس کی روش وقتی نام بازیکن ایرانی الاصلی راکه در لیگ هلند خوب میدرخشید را شنید, به آن بی توجهی می کرد و و رضا دعوت نمیشد, هیچگاه به این زودی ها به ایران بازنمیگشت و با ساره بیات و خواهرش آشنا نمی شد و حالا این فسقلی وجود نداشت. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)داریوش فرهنگ با پست کردن این عکس درکنار مهدی مظلومی بر شایعه بازگشت این کارگردان به ایران صحه گذاشت. البته در شایعات آمده بود که مهدی مظلومی پس از بازگشت به ایران, بازداشت شده است. مهدی مظلومی پس از ترور و کشته شدن مدیر عامل شبکه جِم, دیگر فیلمی برای این شبکه نساخته بود. پیش از این هرمز سیرتی و رابعه اسکویی هم به میهن بازگشته بودند و اخباری مبتنی بر بازگشت رامسین کبریتی و چکامه چمن ماه هم شنیده می شود. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)پژمان جمشیدی در مراسم /دو قدم مانده به سیمرغ/ برای فیلم /سو تفاهم/ در پردیس ملت حاضر شد ودر نشست خبری آن حاضر شد.  

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)مریلا خانم زارعی هم در همین مراسم حضور داشت. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)ملیکا خانم دقیقا تکلیفمان را مشخص کن که مانند چه چیزی دوستمان داری؟ 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)محسن جان پست هایت را کامل بنویس. الآن آقایان همه ی عینک به چشم مخاطب شما هستند ولی خب چیزی نگفته ای*

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)صفحه حنا خانم و آقا آروین که توسط پدر و مادر این دو فسقلی اداره می‌شود, این پست برفی را از زبان این کوچولو ها گذاشته و با کودکان بی سرپناه و زمین لرزه زده کرمانشاه هم دردی کرده است. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)کیمیا خانم علیزاده پس از گذراندن دوران مصدومیت و بازیافتن سلامتی اش, فعالیت های تبلیغاتی خودرا از سر گرفت. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)تبریک نوید محمدزاده به ستاره پسیانی بازیگر با استعداد تئاتر و سینما که برنده جایزه بهترین بازیگر زن تئاتر فجر شد. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)استوری سحر قریشی که با آن میتوان فعالین حقوق حیوانات را ماه ها شکنجه روحی داد. *

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)پژمان بازغی و دخترش نفس خانم در حاشیه حضورشان در مراسم /دو قدم مانده به سیمرغ/ برای فیلم /هایلایت/ به کارگردانی اصغر نعیمی.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)سمیرا حسنپور و همسر جان این روز ها در حال گشت و گذار در گرجستان هستند.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)آرزوی سلامتی کارن همایونفر برای استاد داریوش شایگان نویسنده, اندیشمند, فیلسوف و روزنامه نگار نامی کشورمان که متاسفانه حالشان خوب نیست. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)سلفی حدیثه تهرانی در گریم کار جدیدش. فقط یک ایرانی می تواند چهار میلیون پول گوشی بدهد برای 50 گرم وزن کمترش, ولی دور آن قالب دو کیلویی بیندازد. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)خاطره بازی امید معلم از روزهای خوش پا پدر بودن. در یکی از دورهمی های آن روز ها که دیگر تکرار نخواهد شد. حضور بهنام بانی بدون سبیل در گوشه سمت راست تصویر از نکات جالب این عکس است.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)مهدی جهانی شب گذشته یک میهمان فوق ویژه در کنسرت اش داشت. پدرش. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)امرحسین مدرس و همسر جان هم عکس برفی گرفتند. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)روناک یونسی هم آیفون ده خود رابه نمایش گذاشت. گوشی ای که با پول هزینه شده برای آن می‌شود یک کانکس برای یک خانواده زمین لرزه زده تهیه کرد. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)عکس کلاسیک و جالب بابک جهانبخش درکنار یک خودرو قدیمی در شهرک سینمایی. اتومبیل باز ها در پیدا کردن نام خودرو کمکمان کنند.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)سلفی سارا روستاپور یا همان خاله سارای محبوب بچه ها درکنار جمعی از کودکان عزیز. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)آزاده زارعی هم به لطف یک عکاس این عکس برفی را گرفت و با یک روز تاخیر به اشتراک گذاشت تا در ترافیک تصاویر برفی سوخت نشود.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)مهرداد صدیقیان هم همچنین. 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)برای افسانه پاکرو فرقی نمی کند که برف باریده, زمین لرزه آمده یا کسی مرده. در هر صورت عکس های آرشیوی و روتوش شده اش را می گذارد.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)با آن‌ نرمال ترین اکتور تهران چه کنم؟ 

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)اگرهم اندک امیدی بود با این استوری شما, از بین رفت.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)

  شهرام قائدی در دو گریم بهنام بانی و بهاره رهنما روز خوبی را برایتان ارزو می‌کند. تا مطلب بعدی, خداوند یار و نگهدارتان.

  خبرهای داغ از اینستاگرام بازیگران و ستاره های محبوب ایرانی (407)

  مطالب مربوط :

  عکسهای بازیگران و اینستاگرام بازیگران و چهره های مشهور ایرانی «406»

  عکس های بازیگران | اخبار داغ چهره ها در شبکه های مجازی «405»

  عکس های بازیگران | اخبار داغ دنیای ستاره های مشهور «404»

  عکس های بازیگران |جدیدترین خبرهای داغ از دنیای هنرمندان «403»

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


سال جدید در راه است و اغلب ما می كوشیم برای آن تغییراتی در خودمان ایجاد كنیم. اما از آن جایی كه اكثر اهداف سال بعد در راستای پیشرفت های فیزیكی مثل رفتن به باشگاه و كاهش وزن می باشد، آیا به این فكر كرده اید كه چگونه می توانید سلامت ذهن خود را بهبود ببخشید؟ حمیدرضا بازرگانی/سایت 1pix.ir. بر طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی ...
سلامت ذهن
سلامت ذهن مهارتهای فردی را گسترش داده و باعث می شود انسان یافته های ذهنی اش را با دیگران به اشتراک بگذارد. یک فرد سالم از نظر ذهن ایده های جدید را کشف کرده، خود را در فرایند های یادگیری درگیر نموده و در فعالیت های فرهنگی شرکت می کند. فردی که دارای سلامت فکر باشد همیشه پذیرای ایده های نو است. مهارتهای جدید را فرا می گیرد و با ...
سلامت ذهن و فکر | مجله پزشکی دکتر سلام
سلامت روان چیست و چگونه به آن دست پیدا کنیم؟ – رسانه دکتر سلامت
سلامت روان چیست,بهداشت سلامت روان,بهداشت و سلامت روان,تعریف سلامت روان,تست سلامت روان و سلامت روان را از رسانه دکتر سلامت بخوانید. ... به جای واکنش بلافاصله به یک رویداد منفی، سعی کنید لحظه ای به لحاظ ذهنی فکر کنید، تا پاسخ احساسی خود را ذکر کنید. برای مثال، بسیاری از مردم این را مفید می دانند، تا چندین نفس عمیق ...
قابلیت‌های ذهن سالم را بشناسید - بیتوته
قابلیت‌های ذهن سالم را بشناسید ذهن سالم,سلامت ذهن و روان,کمال وبلوغ ذهنی ,قدرت بالای مغز,قابلیت های بسیار کمک کننده ذهن سالم.

مدیر وبلاگ : علی رضا پاک نیت
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

خرید بک لینک

خرید رپورتاژ

خرید بک لینک قوی ارزان و دائمی و مقرون به صرفه استفاده از سایت بکوریتی می باشد همچنین بک لینک های قوی از طریق ارسال رپورتاژ آگهی .


فروشگاه اینترنتی

فروشگاه likee.ir از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


همکاری در فروش پارس پا

پارس پا parspa.com جزو اولین سایت های خدمات کسب درآمد مثل پاپ آپ و کسب درآمد از ورودی گوگل بود که در سال 1392 فعالیت جدی داشت .


قرعه کشی اینکلینگ

اینکلینگ inkling.ir سایت قرعه کشی بود که زیر مجموعه پارس پا بود و در حال حاضر نیز منتظر قرعه کشی های جدید روی این سایت باشید .


فروشگاه آنلاین آرمین

فروشگاه armins.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی as seen tv

فروشگاه  as-seen-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه ارزون سرا

فروشگاه  arzonsara.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی ارزان

فروشگاه  orginall.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید از بانه

فروشگاه  mrbane.ir فروشگاه اینترنتی بانه هست که مستقیما می توانید از بانه خرید کنید .


فروشگاه اینترنتی foorush

فروشگاه  foorush.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه وی شاپز

فروشگاه  weshops.ir از قویترین فروشگاه ها بوده و هست و می توانید محصولات زیادی در این فروشگاه پیدا کنید .


خرید و فروش اینترنتی

فروشگاه  search-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه آی آر

فروشگاه  irincom.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


قالب دهی پارسلون

قالب دهی وبلاگ های parslon.com از قدیمی ترین سیستم های فروش بک لینک و قالب دهی و فروش انبوه قالب روی وبلاگ ها هست .


فروشگاه آنلاین پلوتون

فروشگاه اینترنتی poloton.ir جامونده بود ! فروشگاه آنلاین پولوتون بزودی فعالیت خودش را از سر میگیرد.


همکاری در فروش فایل پارس پا

سایت همکاری در فروش  parspa.ir قدیمی ترین سایت فروش فایل و همکاری در فروش فایل می باشد که از سال 1392 آغاز به کار کرده است .


سایت پرشین ای

وب سایت persiane.ir و پرتابل پرشین ای به آدرس بابیش از 9000 نویسنده و بیش از 10000 مطلب و بیش  از 7500 مطلب ترجمه یا 100% اختصاصی شده با رتبه و ایندکس بالا در خدمت شما دوستان می باشد .


همکاری در فروش فایل می فایلز

سایت همکاری در فروش mefiles.ir با بیش از 600 فروشگاه فایل .


همکاری در فروش فایل کاران

سایت همکاری در فروش filekaran.com با بیش از 600 فروشگاه فایل در خدمت شما می باشد.


کسب در آمد

سایت kend.ir در موضوعات کسب درآمد از اینترنت فعال می باشد که همان سایت ebays.ir سابق می باشد .


فروشگاه اندروید و فریلنسری رویدبل

سایت رویدبل roidbell.ir اولین سایت فریلنسری طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در ایران می باشد .


خرید بک لینک

جهت خرید بک لینک backority.ir می توانید از سایت فوق العاده مخصوص این کار یعنی بکوریتی استفاده کنید .


خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی قوی اگر خواهید بکوریتی بهترین گزینه ممکن می باشد .


تور اردبیل و گردشگری

ardabiltour.ir
سایت ardabiltour.ir وبسایت مخصوص تور اردبیل و گردشگری بوده و در مورد آب درمانی های استان اردبیل و بهترین اقامت گاه اردبیل و همچنین در مورد تفرجگاه اردبیل نیز مطالب بسیار مفیدی دارد و می توانید در مورد سوغاتی های شهر اردبیل قبل از سفر به اردبیل مطلع شوید و همچنین آبدرمانی های سرعین و هتل سرعین جهت رزور انتخاب کنید و یا در مورد خانه ی معلم اردبیل جستجو و مکان رزرو کنید .

معرفی و دنلود کتاب

dorre-sokhan.ir
سایت درٌه سخن به منظور خرید کتاب ( خیلی کم پولی هستن ) و همچنین دانلود کتاب و مهم تر از همه و بیشتر از همه معرفی کتاب اختصاص داده شده است و می توانید کتاب های مفیدی همچون "دروغ/ اراده‌ی آزاد" و یا "فلسفه ترس" و همچنین "شناسایی و شکار جاسوس" اشاره کرد .

فوتبال - استقلال و پرسپولیس

justfootball.ir
سایت ورزشی justfootball.ir با اخبار داغ فوتبال پرسپولیس و استقلال در خدمت شما می باشد . تیم های پرسپولیس - استقلال - تراکتورسازی و همچنین تیم ملی و علاوه بر این در مورد جام جهانی روسیه نیز کنار تیم باشگاهی بارسلونا و رئال مادرید اخبار مهمی را منتشر می کند .

کامپیوتر و فناوری و نرم افزار

learn-me.ir
سایت learn-me.ir از انواع گوشی موبایل گرفته تا آموزش اینترنت - آموزش سخت افزار - آموزش شبکه- آموزش نرم افزار- اخبار فناوری - معرفی نرم افزار و .. مطلب منتشر می کند .

مبل و غذاخوری و سرویس خواب

m-tick.ir
وبسایت دیگر ما یعنی m-tick.ir در موضوع اختصاصی مبل- آینه کنسول - ساعت - سرویس خواب - غذا خوری - ویترین و بوفه و .. فعالیت دارد و می توانید * ساعت دیواری مدرن رافائل * میز کنسول و آینه * مبل راحتی تک نفره * مبلمان استیل جدید و شیک برای اتاق پذیرایی * مبل های راحتی ایتالیایی و ترکیه ای را نیز از سایت http://m-tick.ir ما دنبال کنید .

واردات خودرو و ماشین

mashinsavari.ir
بله درست دیدین ، سایت ویژه در مورد خودروهای خارجی و داخلی که آپشن ها و یا پلاک اروند و ملی و قیمت ماشین را می توانید دنبال کنید . همچنین ماشین خارجی - ماشین داخلی - واردات ماشین جزو کارهای خدماتی این سایت است .

مسکن و ساختمان

mb-ce.ir
سایت اختصاصی ما در موضوع اخبار مسکن و دکوراسیون ساختمان و شیرآلات ساختمان و همچنین مصالح ساختمانی فعال می باشد و  آشنایی با شیرآلات بهداشتی و ساختمانی مقدمه ای بر ساختمان های اجری و بتنی مقاوم سازی ساختمان‌های آجری نیمه اسکلت ساختمان آجری (مصالح بنایی) از مطالب مفید این سایت می باشد .

دانلود موزیک جواب

music-javan.ir
سایت دانلود موزیک برای دانلود جدید ترین موزیک ها در خدمت ما می باشد ، موزیک های از قبیل بی کلام و موزیک خارجی و موزیک قدیمی و موزیک گلچین و موزیک ویدیو در خدمت شما شنونده های نازنین است و آهنگهای شاد و غمگین و عاشقانه و سنتی نیز از عمده موزیک های این سایت می باشد .

اخبار ارز و دلار و مدیریت اقتصاد

ppts.ir
سایت آموزشی و خبری که اخبار ارز و اخبار بانکی را می توانید از اینجا دنبال کنید و همینطور اقتصاد کلان و قیمت ارز نیز از قسمت های مفید این سایت می باشد که بزودی فعالیت کاملتری نیز از این سایت شاهد خواهیم بود .

مقاله و تحقیق و پروژه

prozhe-shop.ir
سایت دانشگاهی یا به عبارتی محل انتشار مقالات و فایل های تحقیق برای دانلود دانشجویان کاردانی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکترا . اخبار پیام نور و آزمون ارشد - استخدامی و راهنمایی رانندگی را از http://prozhe-shop.ir دنبال کنید .

خرید شارژ ایرانسل همراه اول

sharjfree.ir
سایت خرید شارژ ایرانسل ، خرید شارژ همراه اول و رایتل و تالیا . در این سایت می توانید مجموعه کامل کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول - ایرانسل - تالیا - رایتل را برای مشترکان دائمی و اعتباری را دنبال کنید .

آموزش html و css و php

w3learn.ir
سایت آموزشگاه آنلان وب با ارائه آموزش HTML و آموزش Bootstrap و آموزش CSS و همچنین آموزش JavaScript و آموزش jQuery و آموزش PHP و آموزش SQL در خدمت شما می باشد . البته آموزش پیشرفته HTML و آموزش مقدماتی HTML نیز از خدمات آموزشی سایت http://w3learn.ir می باشد .

آموزش نجوم

wikiastro.ir

سایت نجوم با ابزارهای نجومی و همچنین رویداد های نجومی در رابطه با فناوری فضایی و کیهان‌شناسی نیز اقدام به معرفی کتاب نجوم می کند و می توانید مطالب فوق العاده ای در این سایت پیدا کنید.