تبلیغات
سلامت ذهن و فکر - معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی
سلامت ذهن و فکر

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

 • معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  برخی ستاره های زن که در سریال ها خوش درخشیدند و توانستند درآمد بیشتری را نصیب خود کنند در ادامه بشما معرفی می‌کنیم. دیگر شاید لازم نباشد درباره تغییراتی که سریال‌های تلویزیونی در صنعت سرگرمی به‌وجود آوردند توضیح داد. اکنون جایگاه سریال‌های تلویزیونی به‌جایی رسیده که تمام اتفاقات پیرامون آن از سوی رسانه‌ ها بررسی می شود و بخش بزرگی از خبر های دنیای سرگرمی به آن‌ها اختصاص دارد. در تازه‌ترین اتفاق، الن پمپئو ستاره سریال درام «آناتومی ‌گری» جای دو بازیگر معروف سریال «بازی تاج‌وتخت» رابه‌عنوان گران‌ترین بازیگر زن صنعت تلویزیون میگیرد.

  او قرارداد جدیدی با شبکه ABC برای دو‌سال آینده منعقد کرده و برای هر اپیزود «آناتومی‌‌گری» مبلغ 575 هزار دلار دست مزد خواهد گرفت. به این ترتیب او بالاتر از امیلیا کلارک و لینا هدی دو‌بازیگر زن «بازی تاج‌وتخت» قرار میگیرد که در حال‌حاضر برای هر اپیزود از «بازی تاج‌وتخت» 500هزار دلار دست مزد می گیرند. دست مزد پمپئو برای «آناتومی‌ گری» که یک درام بیمارستانی است و از سال 2005 روی آنتن میرود، به 20میلیون دلار درسال خواهد رسید.

  این بازیگر پشت سر رابرت دنیرو قرار خواهد گرفت که قرار است برای هر قسمت از سریال دیوید او راسل 775هزار دلار دریافت کند. این بازیگر در جدید ترین گفتگو‌اش از دست مزد گزاف خود به‌عنوان «آن‌چه لایقش هستم» صحبت کرده و گفته است: «من بهترین بازیگر نیستم. میدانم که این تصور کل صنعت سینما و تلویزیون است چون من ۱۴سال است دارم این شخصیت را بازی میکنم.

  اما حقیقت آن است که هر شخصی می تواند در فصل اول و دوم یک سریال خوب بازی کند، می توانید ۱۴سال خوب بمانید؟ خب، این همان مهارت لعنتی است.» با این همه ی اما پمپئو هنوز گران‌ترین بازیگر زن تاریخ تلویزیون نیست. اتفاقی که با توجه به تمامی دستمزدها و قراردادهای جانبی درباره بازیگران میتوان آن‌ها را بررسی کرد.

  براساس آن‌چه درسال 2017 اعلام شده، می توان نگاهی به 10‌بازیگر زنی داشت که بیشترین دست مزد را در سریال‌های تلویزیونی دارند. فهرستی که پمپئو با قرارداد تازه‌اش و رسیدن به رقم 20میلیون دلار، اکنون به رده‌سوم آن صعود می کند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به این لیست براساس گزارش منتشر شده «فوربس» در نوامبر 2017.

  1. سوفیا ورگارا

  گلوریا دلگادو پریچت نام شخصیتی است که حالا سوفیا ورگارا رابه‌گران‌ترین بازیگر زن تاریخ تلویزیون تبدیل کرده‌است. شخصیتی در سریال «خانواده امروزی» که همان‌ گونه با قراردادهای جانبی و دست مزد 41.5‌میلیون دلار در صدر این جدول قرار دارد. این سریال که در فصل نهم آن قرار دارد و همان‌ گونه روزهای چهارشنبه از شبکه ABC پخش می شود یکی از پرطرفدارترین سریال‌های این سال‌های تلویزیون‌ها بوده‌است.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  ورگارا با حضور دراین سریال عملا اختلاف بسیار زیادی با بازیگران زن دیگر دارد و به‌نظر می رسد به این زودی‌ها کسی نتواند به او برسد.

  2. کیلی کوکو

  ستاره زن سریال «تئوری بیگ‌بنگ» همان‌ گونه با دریافت 900‌هزار دلار برای هر اپیزود این مجموعه در رده دوم جدول فوربس قرار دارد. کوکو که دراین سریال نقش پنی را بازی میکند نقش مهمی دراین سریال دارد و اکنون با 26میلیون دلار دست مزد در رده‌های بالای جدول درسال 2017 قرار گرفته‌است.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  این سریال که هم‌اکنون فصل یازدهم خودرا سپری میکند، داستان لئونارد هافستادر و شلدون کوپر و پنی که بازیگری ناموفق و پیش‌خدمت رستوران است و دو دوست غیراجتماعی آن‌ها مهندس هوا فضا هاوارد والوویتز و متخصص فیزیک نجومی راجش کوترپالی است.

  3. الن پمپئو

  پمپئو بازیگر موفق سریال «آناتومی گری» اکنون در رتبه سوم جدول «فوربس» قرار خواهد گرفت. او که پیش از این ودر لیست اعلام شده این نشریه برای سال 2017 با 13میلیون دلار در رده چهارم قرار داشت، حالا و با قرارداد تازه‌ای که با شبکه ABC منعقد کرده، به دست مزد 20میلیون دلار رسیده و می توان گفت جهشی بزرگ برای او به‌حساب می آید.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  بازیگری که به مدت 14‌فصل در سریال محبوب با تم بیمارستانی شبکه ABC حضور داشته و به‌نظر می رسد که قرار است برای دو فصل دیگر نیز این سریال ادامه پیدا کند.

  4. میندی کالینگ

  میندی کالینگ هم‌اکنون در رده‌چهارم جدول «فوربس» قرار دارد. البته کالینگ تا کنون با 13میلیون دلار در رده سوم قرار داشت، اما الن پمپئو با قرارداد جدیدش به رده سوم و کالینگ رابه زیر کشیده‌است. میندی کالینگ به‌دلیل خلق و بازی در سریال «پروژه میندی» این دست مزد را دریافت کرده‌است.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  سریالی که تا کنون 6‌فصل آن روی آنتن رفته و شبکه hulu آنرا پخش می کند. میندی کالینگ دراین سریال در نقش میندی لاهیری بازی می کند. یک پزشک جوان مامایی که تعادل زندگی شخصی و حرفه‌ای خودرا حفظ کرده و از سوی همکارانش در دفتر کوچکش احاطه شده‌است.

  5. ماریسکا هارگیتای

  قطعا در فهرستی که به این اندازه ستاره سریال‌های بلند و دنباله‌دار وجوددارد، نبودن نامی از سریال «نظم و قانون: واحد قربانیان ویژه» عجیب جلوه می کرد. اما ماریسکا هارگیتای بازیگر اصلی این سریال که تا کنون 19‌فصل آن در شبکه NBC نمایش داده‌شده، با 12.5‌میلیون دلار در رده پنجم لیست «فوربس» قرار دارد.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  هارگیتای که در نقش اولویا بنسون دراین مجموعه حضور دارد یکی از مهمترین شخصیت‌های کنونی سریال را تشکیل میدهد و بدون‌شک چنین دستمزدی نیز برای این سریال پرطرفدار در ایالات‌متحده پرداخت می شود. نکته مهم درباره این سریال آن است که سریالی فرعی از مجموعه «نظم و قانون» است و دیک وولف آنرا خلق کرده‌است.

  6. جولی بوون

  رده ششم جدول «فوربس» نیز در اختیار بازیگر یکیدیگر از سریال‌های شبکه ABC قرار دارد. «خانواده امروزی» یک مجموعه تلویزیونی کمدی آمریکایی است که توسط کریستوفر لوید و استیون لویتان ساخته شده‌است. درسال 2010 این مجموعه توانست جایزه بهترین کمدی جوایز امی رابه همراه چهار جایزه دیگر امی ازآن خود کند. این سریال هم‌اکنون در حال پخش فصل نهم خود است و بوون در نقش یکی از شخصیت‌های مهم این سریال اکنون 12میلیون دلار دریافت میکند.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  دراین سریال تلویزیونی سه‌خانواده که از قشر نسبتا مرفه کشور آمریکا هستند با روابط خانوادگی، به‌یک دیگر مربوط شده و داستان زندگی آن‌ها به‌ صورت طنز به‌تصویر کشیده میشود. «خانواده امروزی» در بیش از ۳۰ کشور جهان نمایش داده می شود.

  7. کری واشنگتن

  «رسوایی» یکی از پروژه‌های پرفصل شبکه ABC‌ است که در حال پخش فصل هفتم خود است. این سریال که نخستین‌‌بار درسال 2012 پخش خودرا آغاز کرد توسط شاندا رایمز خلق شده‌‌است. شخصیت اصلی این سریال اولیویا پاپ که از شخصیت حقیقی جودی اسمیت الهام گرفته شده‌است، وظیفه‌اش مدیریت بحران رسوایی‌های سیاسی است. بازیگری که نقش اولیویا پاپ را بازی میکند، کری واشنگتن است که در لیست «فوربس» نیز جایی برای او تدارک دیده شده‌است.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  واشنگتن با دریافت 11میلیون دلار در رده هفتم این لیست قرار دارد. «رسوایی» به‌عنوان یک تریلر سیاسی یکی از سریال‌های مهمی است که نشان می دهد شبکه ABC برای به‌کار گرفتن بازیگران اصلی سریال‌های خود که بخشی ازآن‌ها را بازیگران زن تشکیل میدهند، هیچ ابایی ندارد و به این ترتیب است که واشنگتن نیز در لیست «فوربس» جایی برای خود دست و پا کرده‌است.

  8. پریانکا چوپرا

  «کوانتیکو» یک مجموعه تلویزیونی هیجان‌انگیز آمریکایی ساخته شده توسط جاشوآ سافران است که پخش آن از ۲۷‌سپتامبر ۲۰۱۵ از شبکه ABC آغاز شد. حالا فوربس گزارش میدهد که پریانکا چوپرا، بازیگر اصلی این سریال با 10میلیون دلار در رده هشتم بیشترین دستمزدهای زنان در سریال‌های تلویزیونی درسال 2017 قرار دارد.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  داستان سریال درباره یک گروه مختلف از افراد استخدام شده FBI است که به مرکز آموزش FBI در شهر کوچک کوانتیکو که در ناحیه ویرجینیا واقع است فرستاده میشوند تا آموزش‌های لازم را ببینند. افراد این گروه، بهترین، خلاق‌ترین و باهوش‌ترین افرادی هستند که به استخدام FBI درآمده‌اند و یکی از آنان مغز متفکر بزرگ‌ترین حمله تروریستی است که بعد از واقعه ۱۱‌سپتامبر درنیویورک رخ میدهد. پریانکا چوپرا دراین سریال در نقش الکس پریش بازی می کند.

  9. رابین رایت

  وقتی قرار باشد درباره سریالی حرف بزنیم که قدرت‌نمایی یک بازیگر زن در آن به‌وضوح خودرا نشان می دهد، نگاهها به سمت سریال «خانه پوشالی» و رابین رایت میرود. رایت در نقش کلر آندروود دراین سریال درکنار کوین اسپیسی یکی از ‌به‌ یادماندنی‌ ترین سریال‌های سال‌های اخیر را در ذهن مخاطبان ثبت کردند. داستان سریال درباره جایگاه پست و مقام در کشور است.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  داستان شهوت و قدرت‌طلبی مردی را نشان می دهد که میـــخواهد تمام امور مربوط به کشور را در دست بگیرد. کسیکه در سریال از او به‌عنوان مرد بدذات و شیطان‌صفت و قدرت‌طلب یاد می شود. این مرد میـــخواهد واشنگتن را ازآن خود کند. رایت به‌خاطر بازی دراین سریال تا کنون مبلغ 9‌میلیون دلار دریافت کرده‌است.

  10. پائولی پرتی

  «NCIS» سریالی بود که شبکه CBS پخش آنرا از سال 2003 آغاز کرد و اکنون در حال پخش فصل پانزدهم خود است. تیمی متشکل از افراد حرفه‌ای و متخصص مسئول تحقیق و بررسی پرونده‌های جنایی میشوند که دراین میان با حوداث و اتفاقات هیجانی و خطرناک مواجهند. پائولی پرتی دراین سریال در نقش ابی سویتو به‌عنوان یک دانشمند بازی می کند. سریالی که در طول 14فصل گذشته، یک دست مزد 8.5 میلیون دلاری را برای پرتی به بار آورده‌است.

  معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

  NCIS مخفف «سازمان تحقیقات جنایی دریایی» است و این سریال تلویزیونی درباره یک گروه خیالی از نمایندگان ویژه «خدمت پژوهش جنایی دریایی» است که بازجویی‌ها و پرونده‌های جنایی را در درون «نیروی دریایی ایالات متحده» و سازمان‌های وابسته به «تفنگداران دریایی ایالات متحده» مدیریت میکنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ


سال جدید در راه است و اغلب ما می كوشیم برای آن تغییراتی در خودمان ایجاد كنیم. اما از آن جایی كه اكثر اهداف سال بعد در راستای پیشرفت های فیزیكی مثل رفتن به باشگاه و كاهش وزن می باشد، آیا به این فكر كرده اید كه چگونه می توانید سلامت ذهن خود را بهبود ببخشید؟ حمیدرضا بازرگانی/سایت 1pix.ir. بر طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی ...
سلامت ذهن
سلامت ذهن مهارتهای فردی را گسترش داده و باعث می شود انسان یافته های ذهنی اش را با دیگران به اشتراک بگذارد. یک فرد سالم از نظر ذهن ایده های جدید را کشف کرده، خود را در فرایند های یادگیری درگیر نموده و در فعالیت های فرهنگی شرکت می کند. فردی که دارای سلامت فکر باشد همیشه پذیرای ایده های نو است. مهارتهای جدید را فرا می گیرد و با ...
سلامت ذهن و فکر | مجله پزشکی دکتر سلام
سلامت روان چیست و چگونه به آن دست پیدا کنیم؟ – رسانه دکتر سلامت
سلامت روان چیست,بهداشت سلامت روان,بهداشت و سلامت روان,تعریف سلامت روان,تست سلامت روان و سلامت روان را از رسانه دکتر سلامت بخوانید. ... به جای واکنش بلافاصله به یک رویداد منفی، سعی کنید لحظه ای به لحاظ ذهنی فکر کنید، تا پاسخ احساسی خود را ذکر کنید. برای مثال، بسیاری از مردم این را مفید می دانند، تا چندین نفس عمیق ...
قابلیت‌های ذهن سالم را بشناسید - بیتوته
قابلیت‌های ذهن سالم را بشناسید ذهن سالم,سلامت ذهن و روان,کمال وبلوغ ذهنی ,قدرت بالای مغز,قابلیت های بسیار کمک کننده ذهن سالم.

مدیر وبلاگ : علی رضا پاک نیت
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

خرید بک لینک

خرید رپورتاژ

خرید بک لینک قوی ارزان و دائمی و مقرون به صرفه استفاده از سایت بکوریتی می باشد همچنین بک لینک های قوی از طریق ارسال رپورتاژ آگهی .


فروشگاه اینترنتی

فروشگاه likee.ir از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


همکاری در فروش پارس پا

پارس پا parspa.com جزو اولین سایت های خدمات کسب درآمد مثل پاپ آپ و کسب درآمد از ورودی گوگل بود که در سال 1392 فعالیت جدی داشت .


قرعه کشی اینکلینگ

اینکلینگ inkling.ir سایت قرعه کشی بود که زیر مجموعه پارس پا بود و در حال حاضر نیز منتظر قرعه کشی های جدید روی این سایت باشید .


فروشگاه آنلاین آرمین

فروشگاه armins.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی as seen tv

فروشگاه  as-seen-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه ارزون سرا

فروشگاه  arzonsara.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی ارزان

فروشگاه  orginall.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید از بانه

فروشگاه  mrbane.ir فروشگاه اینترنتی بانه هست که مستقیما می توانید از بانه خرید کنید .


فروشگاه اینترنتی foorush

فروشگاه  foorush.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه وی شاپز

فروشگاه  weshops.ir از قویترین فروشگاه ها بوده و هست و می توانید محصولات زیادی در این فروشگاه پیدا کنید .


خرید و فروش اینترنتی

فروشگاه  search-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه آی آر

فروشگاه  irincom.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


قالب دهی پارسلون

قالب دهی وبلاگ های parslon.com از قدیمی ترین سیستم های فروش بک لینک و قالب دهی و فروش انبوه قالب روی وبلاگ ها هست .


فروشگاه آنلاین پلوتون

فروشگاه اینترنتی poloton.ir جامونده بود ! فروشگاه آنلاین پولوتون بزودی فعالیت خودش را از سر میگیرد.


همکاری در فروش فایل پارس پا

سایت همکاری در فروش  parspa.ir قدیمی ترین سایت فروش فایل و همکاری در فروش فایل می باشد که از سال 1392 آغاز به کار کرده است .


سایت پرشین ای

وب سایت persiane.ir و پرتابل پرشین ای به آدرس بابیش از 9000 نویسنده و بیش از 10000 مطلب و بیش  از 7500 مطلب ترجمه یا 100% اختصاصی شده با رتبه و ایندکس بالا در خدمت شما دوستان می باشد .


همکاری در فروش فایل می فایلز

سایت همکاری در فروش mefiles.ir با بیش از 600 فروشگاه فایل .


همکاری در فروش فایل کاران

سایت همکاری در فروش filekaran.com با بیش از 600 فروشگاه فایل در خدمت شما می باشد.


کسب در آمد

سایت kend.ir در موضوعات کسب درآمد از اینترنت فعال می باشد که همان سایت ebays.ir سابق می باشد .


فروشگاه اندروید و فریلنسری رویدبل

سایت رویدبل roidbell.ir اولین سایت فریلنسری طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در ایران می باشد .


خرید بک لینک

جهت خرید بک لینک backority.ir می توانید از سایت فوق العاده مخصوص این کار یعنی بکوریتی استفاده کنید .


خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی قوی اگر خواهید بکوریتی بهترین گزینه ممکن می باشد .


تور اردبیل و گردشگری

ardabiltour.ir
سایت ardabiltour.ir وبسایت مخصوص تور اردبیل و گردشگری بوده و در مورد آب درمانی های استان اردبیل و بهترین اقامت گاه اردبیل و همچنین در مورد تفرجگاه اردبیل نیز مطالب بسیار مفیدی دارد و می توانید در مورد سوغاتی های شهر اردبیل قبل از سفر به اردبیل مطلع شوید و همچنین آبدرمانی های سرعین و هتل سرعین جهت رزور انتخاب کنید و یا در مورد خانه ی معلم اردبیل جستجو و مکان رزرو کنید .

معرفی و دنلود کتاب

dorre-sokhan.ir
سایت درٌه سخن به منظور خرید کتاب ( خیلی کم پولی هستن ) و همچنین دانلود کتاب و مهم تر از همه و بیشتر از همه معرفی کتاب اختصاص داده شده است و می توانید کتاب های مفیدی همچون "دروغ/ اراده‌ی آزاد" و یا "فلسفه ترس" و همچنین "شناسایی و شکار جاسوس" اشاره کرد .

فوتبال - استقلال و پرسپولیس

justfootball.ir
سایت ورزشی justfootball.ir با اخبار داغ فوتبال پرسپولیس و استقلال در خدمت شما می باشد . تیم های پرسپولیس - استقلال - تراکتورسازی و همچنین تیم ملی و علاوه بر این در مورد جام جهانی روسیه نیز کنار تیم باشگاهی بارسلونا و رئال مادرید اخبار مهمی را منتشر می کند .

کامپیوتر و فناوری و نرم افزار

learn-me.ir
سایت learn-me.ir از انواع گوشی موبایل گرفته تا آموزش اینترنت - آموزش سخت افزار - آموزش شبکه- آموزش نرم افزار- اخبار فناوری - معرفی نرم افزار و .. مطلب منتشر می کند .

مبل و غذاخوری و سرویس خواب

m-tick.ir
وبسایت دیگر ما یعنی m-tick.ir در موضوع اختصاصی مبل- آینه کنسول - ساعت - سرویس خواب - غذا خوری - ویترین و بوفه و .. فعالیت دارد و می توانید * ساعت دیواری مدرن رافائل * میز کنسول و آینه * مبل راحتی تک نفره * مبلمان استیل جدید و شیک برای اتاق پذیرایی * مبل های راحتی ایتالیایی و ترکیه ای را نیز از سایت http://m-tick.ir ما دنبال کنید .

واردات خودرو و ماشین

mashinsavari.ir
بله درست دیدین ، سایت ویژه در مورد خودروهای خارجی و داخلی که آپشن ها و یا پلاک اروند و ملی و قیمت ماشین را می توانید دنبال کنید . همچنین ماشین خارجی - ماشین داخلی - واردات ماشین جزو کارهای خدماتی این سایت است .

مسکن و ساختمان

mb-ce.ir
سایت اختصاصی ما در موضوع اخبار مسکن و دکوراسیون ساختمان و شیرآلات ساختمان و همچنین مصالح ساختمانی فعال می باشد و  آشنایی با شیرآلات بهداشتی و ساختمانی مقدمه ای بر ساختمان های اجری و بتنی مقاوم سازی ساختمان‌های آجری نیمه اسکلت ساختمان آجری (مصالح بنایی) از مطالب مفید این سایت می باشد .

دانلود موزیک جواب

music-javan.ir
سایت دانلود موزیک برای دانلود جدید ترین موزیک ها در خدمت ما می باشد ، موزیک های از قبیل بی کلام و موزیک خارجی و موزیک قدیمی و موزیک گلچین و موزیک ویدیو در خدمت شما شنونده های نازنین است و آهنگهای شاد و غمگین و عاشقانه و سنتی نیز از عمده موزیک های این سایت می باشد .

اخبار ارز و دلار و مدیریت اقتصاد

ppts.ir
سایت آموزشی و خبری که اخبار ارز و اخبار بانکی را می توانید از اینجا دنبال کنید و همینطور اقتصاد کلان و قیمت ارز نیز از قسمت های مفید این سایت می باشد که بزودی فعالیت کاملتری نیز از این سایت شاهد خواهیم بود .

مقاله و تحقیق و پروژه

prozhe-shop.ir
سایت دانشگاهی یا به عبارتی محل انتشار مقالات و فایل های تحقیق برای دانلود دانشجویان کاردانی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکترا . اخبار پیام نور و آزمون ارشد - استخدامی و راهنمایی رانندگی را از http://prozhe-shop.ir دنبال کنید .

خرید شارژ ایرانسل همراه اول

sharjfree.ir
سایت خرید شارژ ایرانسل ، خرید شارژ همراه اول و رایتل و تالیا . در این سایت می توانید مجموعه کامل کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول - ایرانسل - تالیا - رایتل را برای مشترکان دائمی و اعتباری را دنبال کنید .

آموزش html و css و php

w3learn.ir
سایت آموزشگاه آنلان وب با ارائه آموزش HTML و آموزش Bootstrap و آموزش CSS و همچنین آموزش JavaScript و آموزش jQuery و آموزش PHP و آموزش SQL در خدمت شما می باشد . البته آموزش پیشرفته HTML و آموزش مقدماتی HTML نیز از خدمات آموزشی سایت http://w3learn.ir می باشد .

آموزش نجوم

wikiastro.ir

سایت نجوم با ابزارهای نجومی و همچنین رویداد های نجومی در رابطه با فناوری فضایی و کیهان‌شناسی نیز اقدام به معرفی کتاب نجوم می کند و می توانید مطالب فوق العاده ای در این سایت پیدا کنید.